SLUŽBY

Výroba součástí lisováním za studena z ocelového, nerezového a hliníkového plechu

Naše firma vyrábí malé, střední i velké výlisky z hliníkových, ocelových i nerez plechů. Vyrábí se ze svitku i z přístřihu a během výrobního procesu probíhá stříhání a ohýbání výlisků.

Spolupráce s kovozpracujícími provozy

Dlouhodobě spolupracujeme s prověřenými firmami, zabývajícími se výrobou nástrojů a náhradních dílů pro nástroje.

CNC 3D měření

Díly se u nás měří na souřadnicovém digitálním CNC stroji. Umožňuje precizní měření díky otočné hlavě a dotykovému senzoru.

Zajištění povrchových úprav

Jsme schopni zajistit povrchové úpravy, jako je lakování ve spolupráci s lakovnami, pozinkování se zinkovnami, či broušení, které sami provádíme.

Mycí zařízení

V naší mycí lince ROLL odmašťujeme speciální mycí lázní výrobky z oceli i hliníku, přičemž je dbáno na perfektní výsledek.

MIG svařování

Pro svařování různých komponentů a dílů používáme v naší firmě metodu MIG, což je poloautomatické svařování kovů v  ochranné atmosféře inertního plynu.

Bodování, svařování

Svařování elektrickým odporem, kdy zdrojem tepla je elektrický odpor vzniklý v místě styku dvou svařovaných materiálů. Bodování využíváme při svařování dílů z tenkého plechu.

Údržba nástrojů

HS Umformtechnik disponuje nástrojárnou, ve které se provádí opravy a údržba stávajících lisovacích nástrojů a forem.

Nýtování

Naše firma vlastní nýtovací stroj, který umožňuje do výrobku nýtovat šrouby, nebo i kolíky.

Měřicí ramena FARO Arm Edge

Zcela nová série měřících ramen FARO využívající nejnovější technologie, nástupce série Quantum. Vyšší přesnost, nový typ rychloupínače, bezdrátová komunikace.